


52 000 ₸/жинақ
Қазіргі уақытта біздің интернет-дүкеніміз NHK брендінің линзаларын жеткізбейді.
Балама ретінде жарықдиодты линзаларға назар аударуды ұсынамыз Aozoom және Kamiso.
Әмбебап жарықдиодты линзалар Bi-LED Lens 2,8". Олар автомобильдің алдыңғы оптикасының кез келген түріне өте ыңғайлы және стандартты линзаларды ауыстыру үшін ғана емес, сонымен қатар әртүрлі негіздерде кесусіз кәдімгі фаралар рефлекторына орнатуға болады: H1, H4, H7, H11, HB3, HB4, HB5. Олар тек қысқа сәуленің ғана емес, сонымен қатар алыс сәуленің де қызметін атқарады.
Жарықдиодты модуль жарықтың дұрыс таралуына ие, ол әртүрлі аймақтарда (ені, биіктігі және диапазоны, жол жиегін жарықтандыру, белгілерді жарықтандыру) жарықтандырудың оңтайлы дәрежесін қамтамасыз етеді.
Сипаттамалары:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | NHK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қысқа сәуле | 30W |
| Алыс сәуле | 35W |
| Линзаның диаметрі дюйммен | 2.8 дюйм |
| Жұмыс температурасы | -40°С~ +85°С дейін |
| Жұмыс кернеуі | 10-16V |
| Жұмыс ресурсы көбірек | 30000 сағат |
| Түс температурасы | 5500K |