


65 000 ₸/жинақ
AOZOOM Track Trailer жарықдиодты би-модульдері (жаңа ұрпақ) жүк көліктері үшін арнайы әзірленген. Бұл өте ыстық ортасы бар жарық нүктесі және үлкен тербелістерге және кернеудің жоғарылауына төтеп бере алатын арнайы линза дизайны түрінде көрінеді.
чип және 2 рефлектор. Әрбір чиптің өз рефлекторы болады.
Бұл қалай жүзеге асады: негізгі чип классикалық схема бойынша, негізгі рефлектордың астындағы тақтада орналасқан. Сол тақтада астыңғы жағында (модуль ішінде) екінші чип және екінші (кішірек өлшемді) рефлектор орналасқан.
Екі чип бір уақытта қысқа сәуле режимінде жұмыс істейді. Негізгі чип өзінің шағылыстырғышымен бірге кең, біркелкі жарық сәулесін жасайды. Сонымен қатар, бұл кезде екінші чиптен түсетін жарық ішінара қысқа сәуле режиміне түсіп, жарықтығын арттырады және орталықта тікелей хиароскуро шекарасының астында шоғырланады. Жоғары сәулені қосқанда және ысырманы осы сәтте ашқанда, жарық негізгі чиптен жоғары сәуле режиміне қуатты ағынмен ашылады және жоғары сәуленің шоғырланған нүктесі арқылы екінші чиптен максималды жарық шығарады.
Ерекшеліктері:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Aozoom |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түс температурасы | 5500K |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қысқа сәуле | 50W |
| Алыс сәуле | 65W |
| Чиптер саны | 2 дана |
| Жұмыс кернеуі | 24V |
| Жақын жарықтың жарық ағыны | 5200 лм |
| Алыс сәуленің жарық ағыны | 5800 лм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Линзаның диаметрі дюйммен | 3 дюйм |
| Линзалардың мақсаты | Қысқа сәуле, Алыс сәуле, Тұманға қарсы шамдар (ТҚҚ) |
| Үшін жарамды | BYD, Changan, Chery, Chevrolet, Ford, Geely, Haval, Honda, Hyundai, JAC, Jetour, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota |
| Негізгі | |
| Ереже | Жинақ |
| Қосалқы бөлшектер түрі | Түпнұсқа |
| Техника түрі | Жүк автомобилі |