


62 000 ₸
Қосымша LED чип алыс сәуленің қосымша отражателем. Bi-LED қуаты 55/55W жоғары сәулелі режимде
Олардың тамаша жарықтандыру сипаттамалары бар. Жарықтың біркелкі құйылуы, бейтарап жылы ақ жарық, айқын СТГ, жол жиегін жарықтандырудың биік сөресі және жарқын төмен сәуле.
Кәдімгі линзалардың орнына модульдерді орнатуға арналған бекіту саңылаулары Bilins Hella 3 немесе Hella 3R бекіту саңылауларымен дәл сәйкес келеді.
Сипаттамалары:
Жұмыс кернеуі – 10-16В
Жақын жарық режиміндегі тұтыну қуаты – 50 Вт
Алыс жарық режиміндегі тұтыну қуаты – 55 Вт
Жарық температурасы: 5500K
Салқындату түрі – пассивті+белсенді.
Жұмыс ресурсы 30000 сағаттан астам
Жұмыс температурасы: -40°С~ +85°С дейін
Кепілдік мерзімі: 12 ай
Өндіруші/Бренд: NHK
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | PRO-SVET |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Қуат | 50 Вт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бөлшектердің түрі | Түпнұсқа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қысқа сәуле | 50W |
| Алыс сәуле | 55W |
| Жұмыс температурасы | -40°С~ +85°С дейін |
| Жұмыс кернеуі | 9-16V |
| Жұмыс ресурсы көбірек | 30000 сағат |
| Жеткізу аймақтары | Қазақстан және ТМД-ның басқа елдері |
| Түрі | Түпнұсқа |
| Техника түрі | Жеңіл автокөлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Линзаның диаметрі дюйммен | 3 дюйм |