



52 000 ₸/жинақ
Қазіргі уақытта біздің интернет-дүкеніміз NHK брендінің линзаларын жеткізбейді.
Балама ретінде жарықдиодты линзаларға назар аударуды ұсынамыз Aozoom және Kamiso.
Жарықдиодты би-линза NHK Bi-LED I Generation 3.0" 40/45W – 3.0" дюймдік қысқа/жоғары сәулелі жарықдиодты модуль, жарқырау спектрін (5500K) қабылдауға, стандартты линзаларды өтпелі жақтаулар арқылы ауыстыруға немесе рефлекторлық оптикадағы шпилькаларға орнатуға ыңғайлы.
Бірегей жарықдиодты модульдер NHK Bi-LED I Generation 3.0" 40/45W
Жоғары құрастыру сапасы, үлкен апертура күші бар кең жарық.
Сипаттамалары:
Жұмыс кернеуі – 10-16В
Жақын жарық режиміндегі тұтыну қуаты – 40W
Алыс жарық режиміндегі тұтыну қуаты – 45 Вт
Жарық температурасы: 5500K
Салқындату түрі – пассивті+белсенді.
Жұмыс ресурсы 30000 сағаттан астам
Жұмыс температурасы: -40°С~ +85°С дейін
Кепілдік мерзімі: 12 ай
Өндіруші/Бренд: NHK
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | PRO-SVET |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат | 40 Вт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бөлшектердің түрі | Түпнұсқа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қысқа сәуле | 40W |
| Алыс сәуле | 45W |
| Линзаның диаметрі дюйммен | 3 дюйм |
| Жұмыс температурасы | -40°С~ +85°С дейін |
| Жұмыс кернеуі | 9-16V |
| Жұмыс ресурсы көбірек | 30000 сағат |
| Түс температурасы | 5500K |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жеткізу аймақтары | Қазақстан және ТМД-ның басқа елдері |
| Түрі | Түпнұсқа |
| Техника түрі | Жеңіл автокөлік |