



45 000 ₸/жинақ
Көтерме бағаны көрсетуAozoom Bi-Led A3 мах фараларындағы жарықдиодты линзалар білдектер нарығындағы үздік модельдердің бірі.
Төмен баға жарықтың фокусталуының таңғажайып сапасымен үйлесімде бұл модельді нарық көшбасшысына айналдырды, тіпті осы өндірушінің одан да жоғары деңгейлі үлгілері бұл модельден сөзсіз асып түсе алмайды.
Бнеге біз Aozoom Bi-Led A3 max билеттерін ұсынамыз:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Aozoom |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат | 60 Вт |
| Жарық ағыны | 4250 лм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түс температурасы | 5500K |
| Негізгі атрибуттар | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосалқы бөлшектер түрі | Түпнұсқа |
| Оптика түрі | Жарықдиодты линзалар |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Герметикалығы | Стандартты |
| Чиптер саны | 1 дана |
| Жұмыс кернеуі | 9-16V |
| Бекіту түрі | 3R және гайкамен бекіту |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Линзаның диаметрі дюйммен | 3 дюйм |
| Линзалардың мақсаты | Қысқа сәуле, Алыс сәуле, Тұманға қарсы шамдар (ТҚҚ) |
| Үшін жарамды | BYD, Changan, Chery, Chevrolet, Ford, Geely, Haval, Honda, Hyundai, JAC, Jetour, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota |