








1 090 000 ₸
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Вес | 17.5 кг |
| Биіктігі | 34 см |
| Жүк көтергіштігі | 80 кг |
| Ұзындығы | 200 см |
| Дополнительная информация | Ең жоғары ABS пластиктен жасалған Pentair автобоксы. Пішіннің ағынды аэродинамикалық әсері бар, соның арқасында ол жоғары жылдамдықта өзін сенімді сезінеді. |
| Тауардың коды | 121888210 |
| Материал | ABS-пластик |
| Көлем | 470 л |
| Бокстың ашылуы | екі жақты |
| Қамту | глянцевый |
| Жүктерді бекітуге арналған белдіктер | Да |
| Тор-бөлімдер | Жоқ |
| Способ крепления | U-Bugel, U-Bolt, U-Standart, U-қапсырма |
| Бокс түрі | жесткий |
| Түсі | Белый |
| Центральный замок | Да |
| Ширина | 83.5 см |