


168 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Жарық ағыны | 18000 лм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тауардың коды | 152370285 |
| Количество светодиодов | 3 |
| Комплектация | Фара Lights Maker X3pro — 2 дана. |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Қуат | 72 Вт |
| Мақсаты | жұмыс шамы |
| Потребление тока | 18 А |
| Жұмыс кернеуі | 12 В |
| Қызмет ету мерзімі | 50000 сағ |
| Қорғау дәрежесі | IP69K, IP67 |
| Температура света | 6000 К |
| Түрі | светодиодная фара |
| Бекіту түрі | нижнее |
| Форма | Шестиугольная |
| Цвет корпуса | Черный |