
199 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 20.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 28 см |
| Жүк көтергіштігі | 75 кг |
| Ұзындығы | 119 см |
| Тауардың коды | 152675271 |
| Материал | ABS-пластик |
| Көлем | 95 л |
| Бокстың ашылуы | одностороннее |
| Қамту | матовый |
| Способ крепления | QuickDock |
| Бокс түрі | жесткий |
| Түсі | Қара |
| Центральный замок | Да |
| Ширина | 48 см |