
142 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қуат | 228 Вт |
| Жарық ағыны | 13600 лм |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Түсі | Ақ |
| Жақтау материалы | алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Вес | 3.6 кг |
| Габариты | 1015/64.5/66 |
| Тауардың коды | 151517611 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Количество светодиодов | 42 |
| Комплектация | • LED балка SAMMOON 217XP-40L |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Мақсаты | қысқа сәуле |
| Жұмыс кернеуі | 12 В |
| Қызмет ету мерзімі | 50000 сағ |
| Қорғау дәрежесі | IP69K, IP67 |
| Ел | Китай |
| Температура света | 6500 К |
| Түрі | светодиодная балка |
| Бекіту түрі | боковое |
| Цвет корпуса | Черный |