

118 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Корпустың түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тауардың коды | 151514018 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Количество светодиодов | 16 |
| Комплектация | Светодиодная балка SAMMOON 109SD-30L |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Қуат | 120 Вт |
| Мақсаты | алыс сәуле, аралас жарық, тұманға қарсы жарық |
| Жұмыс кернеуі | 12 В |
| Жарық ағыны | 10000 лм |
| Қызмет ету мерзімі | 50000 сағ |
| Қорғау дәрежесі | IP69K |
| Температура света | 2800 К |
| Түрі | светодиодная балка |
| Бекіту түрі | боковое |
| Форма | Тік бұрышты |