

410 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Алюминий |
| Өндіруші | Cruiser |
| Маркамен үйлесімділік | Toyota |
| Модельмен үйлесімділік | Prado, Land Cruiser |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Вес | 32 кг |
| Биіктігі | 8 см |
| Жүк көтергіштігі | 300 келі |
| Ұзындығы | 1700 см |
| Дополнительная информация | ✔ Жеңіл және берік алюминий конструкциясы ✔ Баспалдақтың арқасында багажға ыңғайлы қол жетімділік ✔ Коррозияға және ауа-райына төзімділік ✔ Алыс сапарлар мен экспедициялар үшін тамаша |
| Тауардың коды | 154566615 |
| Комплектация | • Багажная корзина Combat Rider |
| Автокөліктің маркасы | Toyota |
| Модель автомобиля | Land Cruiser Prado |
| Способ крепления | рейлингтер үшін |
| Тип корзины | модельдік |
| Түсі | қара, сұр |
| Ширина | 1160 см |