

230 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 21 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 27 см |
| Жүк көтергіштігі | 75 кг |
| Ұзындығы | 120 см |
| Дополнительная информация | Экспедициялық әмбебап бокс. Өлшемі 120×48×27 см. 3 құлып. Ылғалдан қорғау. Шатырға арналған тіреуіш үшін. |
| Тауардың коды | 152675237 |
| Материал | ABS-пластик |
| Көлем | 85 л |
| Бокстың ашылуы | одностороннее |
| Қамту | матовый |
| Способ крепления | QuickDock, PowerClick |
| Бокс түрі | жесткий |
| Түсі | Қара |
| Центральный замок | Да |
| Ширина | 48 см |