
74 500 ₸
Alpicool X20 автомобилі - бұл сенімді серік, оның арқасында сізде әрқашан ұзақ жол жүрулер мен саяхаттарда жаңа өнімдер мен сусындар бар. Камера көлемі 19,7л, ол жан-жақты, сондықтан кез келген автомобильге жетеді. Ал модельдің соққыға төзімді корпусы тасымалдау кезіндегі қауіпсіздікке және өнімдеріңізді сақтауға кепілдік береді. Алмалы-салмалы асылатын есіктер автотоңазытқышты пайдалануды жеңіл және ыңғайлы етеді. Сіз қажеттіліктеріңізге қарай қажетті температураны таңдай аласыз: -20-дан +10 градусқа дейінгі температура диапазонында сүт пен еттен бастап жемістер мен көкөністерге дейінгі алуан түрлі өнімдер сақталады. Сонымен қатар, ұзақ сапарда немесе демалуға көп ыңғайлылық шу деңгейінің төмендеуін қамтамасыз етеді – небары 45 децибел. Сіз тіпті тоңазытқыш жұмыс істеп тұрғанда да тыныштық пен тыныштықтан ләззат ала аласыз. Қауіпсіз және сенімді Alpicool X20 автотоңазытқышы қай жерде жүрсеңіз де, сіздің адал серігіңіз болады. Қысқа сапарға немесе ұзақ сапарға аттанатыныңыз маңызды емес – қолыңызда әрқашан жаңа өнімдер болады.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 10 кг |
| Негізгі | |
| Қуат тұтыну | 60 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тауардың коды | 119227318 |
| Максималды салқындату | -20 °С |
| Материал покрытия | пластик, металл/пластик |
| Кернеу | 12/24/220 В |
| Көлем | 20 л |
| Ерекшеліктері | ручки для переноски, термостат, регулировка температуры |
| Тамақтандыру | желіден, тұтандырғыштан |
| Түрі | термоэлектрический |
| Тип установки | переносной |
| Түсі | зеленый |