



84 960 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Өндіруші | Tank |
| Модельмен үйлесімділік | Tank 300 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Вес | 57 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Жүк көтергіштігі | 300 келі |
| Ұзындығы | 190 см |
| Тауардың коды | 147084808 |
| Комплектация | Багажник крепление |
| Автокөліктің маркасы | Tank |
| Материал | алюминий, металл |
| Модель автомобиля | Tank |
| Способ крепления | U-жақшалар |
| Тип корзины | универсальная |
| Ширина | 123 см |