

29 800 ₸
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Өндіруші | RUGCEL |
| Бір жүк көлігінің салмағы | 2,45 кг |
| Ұзындығы | 108 см |
| Дополнительная информация | Характеристики |
| Зубчатый край | Да (для копания) |
| Тауардың коды | 152017443 |
| Количество в комплекте | 2 |
| Құрылым | Жесткая |
| Материал | Усиленный ударопрочный пластик (нейлон / композит) |
| Мақсаты | Қардан, балшықтан, құмнан, мұздан шығу |
| Бекітуге арналған тесіктер | Да |
| Жұмыс температурасы | от -40°C до +60°C |
| Сурет | баспалдақ |
| Үйлесімділік | Жеңіл автокөліктердің барлық түрлері, кроссоверлер, жол талғамайтын көліктер, жол талғамайтын көліктер, пикаптар |
| Түрі | траки |
| Тауар түрі | Эвакуациялық трак (санд-трак) |
| Толщина | 6,5 см |
| Түсі | Қара / Қызыл |
| Ширина | 30,3 см |