




265 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Өндіруші | Haval |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 30 см |
| Жүк көтергіштігі | 300 келі |
| Ұзындығы | 190 см |
| Тауардың коды | 142792989 |
| Комплектация | Багажник , дефлектор |
| Автокөліктің маркасы | HAVAL |
| Материал | алюминий, сталь |
| Модель автомобиля | H9 |
| Способ крепления | штатное место |
| Тип корзины | модельдік |
| Ширина | 123 см |