
225 000 ₸
Combat Rider 300J49499 TANK жүк салғышы — сенімді шешім жүктердi тасымалдауға арналған, жоғары жүк көтергіштік 300 кг-ға дейiн және тамаша беріктілік сапалы материалдардың арқасында.
✨ Ерекшеліктер:
- ✅ Жүк көтергіштігі 300 кг - Ауыр заттарды тасымалдау үшін өте қолайлы.
- 🧱 Металл және алюминий корпусы — сыртқы әсерлерге шыдамдылық пен төзімділікті қамтамасыз етеді.
- 🔗 U-қапсырманы бекіту тәсілі - орнату жеңілдігі және сенімді бекіту.
- 📏 Өлшемдері 190х126 см — көптеген көлік модельдеріне қолайлы.
TANK маркалы автокөлік иелері үшін қолайлы функционалды және стильді шешім сапарлар мен саяхаттарда тасымалданатын жүктер көлемін ұлғайту үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Өндіруші | Tank |
| Модельмен үйлесімділік | Tank 300 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 10 см |
| Жүк көтергіштігі | 300 келі |
| Ұзындығы | 190 см |
| Тауардың коды | 138145813 |
| Комплектация | Багажник+Лестница |
| Автокөліктің маркасы | Tank |
| Материал | алюминий, металл |
| Модель автомобиля | 300 |
| Способ крепления | U-жақшалар |
| Тип корзины | модельдік |
| Ширина | 126 см |