

550 000 ₸
Басқару блогы су өткізбейтін соленоидпен жабдықталған, шығырдың ең жоғарғы тартым күші 12000 фунт, жол талғамайтын немесе коммерциялық көліктері бар жүк шығырларын пайдалануға мүмкіндік береді. Дүкеннің 4х4 ресми серіктестерінің шағымдары дербес орнатылған шығырларға және ашу іздері бар шығырларға қабылданбайды.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 72.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Длина троса | 27.4 м |
| Дополнительная информация | гарантия распространяется только на лебедки, установленные у официальных партнеров магазина 4х4, претензии не принимаются на самостоятельно установленные лебедки и на лебедки со следами вскрытия |
| Тауардың коды | 113408930 |
| Комплектация | сымды пульт, радиопульт |
| Материал троса | Синтетика |
| Мощность мотора | 6.9 л.с. |
| Мақсаты | для внедорожника |
| Кернеу | 12 В |
| Размеры | 534х172,4х256 мм |
| Түрі | Электрическая |
| Тяговое усилие | 5443 келі |
| Арқанның ені | 9.5 мм |