





410 000 ₸
Жүк салғыш Combat Rider T2705319 — сенімді шешім сіздің көлігіңіз үшін Jetour T2 қамтамасыз етеді жоғары жүк көтергіштігі 300 кг-ға дейін және берік алюминий корпус.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Жүк көтергіштігі 300 кг — ауыр жүктерді тасымалдауға жарамды.
- 🧱 Берік алюминий — коррозияға және механикалық зақымға төзімді.
- 🔗 Штаттық бекіту — қосымша өзгертулерсіз оңай орнату.
- 🎨 Сәнді қара түс — автомобиль дизайнына үйлесімді үйлеседі.
- 🚀 Жинақтау — қолдануға ыңғайлы болу үшін жүксалғышты, бүйірлік баспалдақты және қаптаманы қамтиды.
Іздейтін Jetour көліктерінің иелері үшін өте қолайлы функционалдық және стильді шешім жүктерді тасымалдау үшін, мейлі ол саяхатқа, ашық ауада немесе күнделікті қажеттіліктерге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Алюминий |
| Түсі | Қара |
| Өндіруші | JETOUR |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Вес | 57 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Жүк көтергіштігі | 300 келі |
| Ұзындығы | 190 см |
| Тауардың коды | 141142856 |
| Комплектация | Багажник, Боковая лестница , Обтекатель |
| Автокөліктің маркасы | Jetour |
| Модель автомобиля | T2 |
| Способ крепления | штатное место |
| Тип корзины | модельдік |
| Ширина | 123 см |