
159 000 ₸
Автокомпрессор HF поршенді CKMTA12 — қуатты және сенімді құрылғы шиналарды жылдам үрлеу және басқа қажеттіліктер үшін. Бірге максималды қысыммен 8 бар және өнімділігі 160 л/мин, ол жолда таптырмас көмекші болады.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Поршеньді түрі — жоғары өнімділік пен ұзақ мерзімділікті қамтамасыз етеді.
- 🔋 Батареядан қосылу — кез келген жағдайда қолдануға ыңғайлы.
- 🛠 Кіріктірілген сақтандырғыш — шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғау.
- 🌬 Айналма клапан — артық қысымның алдын алады және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
- ⚡ Қозғалтқыштың қуаты 1.0 кВТ — қысқа уақыт ішінде жылдам айдау.
Бағалайтын автокөлік әуесқойлары үшін қолайлы тиімділік және жайлылық өз автокөлігіне қызмет көрсетуде. Қалалық жағдайларда да, саяхатта да пайдалану үшін өте қолайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Максималды қысым | 8 атм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Вес | 10 келі |
| Үздіксіз жұмыс уақыты | 5 мин |
| Поршеньнің диаметрі | 50 мм |
| Қуат кабелінің ұзындығы | 4 м |
| Ауа жіберетін шлангінің ұзындығы | 2 м |
| Тауардың коды | 115709343 |
| Комплектация | кіріктірілген сақтандырғыш |
| Максималды тұтыну тогы | 15 А |
| Корпус материалы | Металл |
| Мощность двигателя | 1 Вт |
| Кернеу | 12 В |
| Ерекшеліктері | перепускной клапан |
| Подключение | от аккумулятора |
| Өнімділік | 160 л/мин |
| Қабылдағыш | Нет |
| Түрі | поршневый |