
216 000 ₸
Carbon Offroad-тың Ver 3 12000lb жаңа көп функциялы шығырларының жоғары IP68 қорғаныс дәрежесі бар, сондықтан өзендер мен су бөгеттерінен өту кез-келген мәселелерді жояды. IP68 қорғау класы қозғалтқышты, барабанды және беріліс қораптарын судың, кір мен шаңның түсуінен қорғау үшін толығымен тұйықталған, Шабарка сымсыз және сым арқылы қашықтықты басқару тетігі арқылы тез көтеріліп алуға мүмкіндігі бар, келері ол квалитиралар арқылы бір ретке орналасса геод-мелибрден асып тігіледі; олардан тозаңданғандар мен бөгде бөгде қождарға тоқсаны кем тию мимоор = = = = = такие жүргізуші орындығында қауіпсіз және ыңғайлы күйден шықпайтын жиынтық. Айналмалы сақиналы тісті доңғалағы бар муфта конструкциясы бос жүріске кедергіні азайтады және Барабан құлыптау рычагінің ілу түйткілдерін толықтай жояды бекіткіші бар. Гальваникалық жабыны бар планетарлық берілімдер Соленоидтардың ұзақ уақыт қызмет етуін қамтамасыз етеді, олардың жанып кету мүмкіндігін болдырмайтын вольфрам түйісулері бар. Басқару блогы multi fit жүйесі арқылы оңай монтаждалады, бұл оны өзіңізге ыңғайлы орынға бекітуге мүмкіндік береді. Ел Қытайды өндіруші.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 24.3 кг |
| Негізгі | |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Длина троса | 28 м |
| Тауардың коды | 120505219 |
| Комплектация | сымды пульт, радиопульт |
| Материал троса | Синтетика |
| Мощность мотора | 6 л.с. |
| Мақсаты | для внедорожника |
| Кернеу | 12 В |
| Түрі | Электрическая |
| Тяговое усилие | 5443 келі |
| Арқанның ені | 10 мм |