
83 000 ₸
Компрессорлық тоңазытқыш Alpicool X30 — таптырмас көмекші саяхаттарға, пикниктер мен кемпингтерге арналған, максималды -20°C дейін салқындату және пайдалану ыңғайлылығы тасымалданатын дизайн арқасында.
✨ Ерекшеліктер:
- ✅ Көлемі 30 л Азық-түлік пен сусындарды сақтайтын орын жеткілікті.
- 🔋 Желіден және тұтынатын дәріден тамақтану - Кез келген жағдай үшін әмбебаптық.
- 🛠 Температураны реттеу - Өз қажеттіліктеріңізге салқындатуды орнатыңыз.
- 📊 Жағдайдың индикациясы - Әрқашан құрылғының жұмысынан хабардар болады.
- 🧳 Тасымалдауға арналған тұтқалар - Тасымалдауда жеңілдік.
Белсенді демалыс, кемпинг және саяхат әуесқойларына және бағалайтындарға өте қолайлы. жайлылық және функционалдық күнделікті өмірде.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 13.2 кг |
| Негізгі | |
| Қуат тұтыну | 60 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Габариты | 608×372×365 мм |
| Тауардың коды | 109323432 |
| Максималды салқындату | -20 °С |
| Материал покрытия | пластик |
| Кернеу | 12/24/110/220 В |
| Көлем | 30 л |
| Ерекшеліктері | ручки для переноски, отображение температуры, индикация состояния, регулировка температуры |
| Тамақтандыру | желіден, тұтандырғыштан |
| Жұмыс тәртібі | салқындату/жылыту, терең мұздату, мұздату |
| Түрі | компрессорный |
| Тип установки | переносной |
| Түсі | серый, зеленый |