

23 600 ₸
| Размеры | |
|---|---|
| Салмақ | 3.5 кг |
| Ені | 140 мм |
| Негізгі | |
| Диаметрі | 1.2 мм |
| Өндіруші | Крючков |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 1.8 м |
| Дополнительная информация | Жол талғамайтын көліктің үстіңгі жүксалғышына арналған серпімді жүк торы 180×140 см |
| Тауардың коды | 155165928 |
| Количество в комплекте | 1 |
| Количество крюков (шаклов) | 12 |
| Ерекшеліктері | с крюками |
| Түрі | багажная сетка |