

17 700 ₸
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Вес | 2.25 кг |
| Диаметрі | 1.2 мм дюйм |
| Ұзындығы | 1.2 м |
| Дополнительная информация | Жол талғамайтын көліктің үстіңгі жүксалғышына арналған созылғыш жүк торы 1,2*1,8 м |
| Тауардың коды | 155165679 |
| Количество в комплекте | 1 |
| Количество крюков (шаклов) | 12 |
| Ерекшеліктері | с крюками |
| Түрі | багажная сетка |
| Ширина | 180 мм |