

Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Биіктігі | 25 см |
| Ұзындығы | 115 см |
| Көлемі | 75 л |
| Түсі | Қара |
| Орталық құлып | Иә |
| Ені | 50 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Вес | 9.75 кг |
| Жүк көтергіштігі | 75 кг |
| Тауардың коды | 152675262 |
| Материал | ABS-пластик |
| Бокстың ашылуы | одностороннее |
| Қамту | матовый |
| Способ крепления | QuickDock |
| Бокс түрі | жесткий |