

89 200 ₸
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Өндірушінің артикулы | T300-TT-MK01 |
| Жиынтықтың салмағы | ~4,2 кг |
| Тауардың коды | 159393411 |
| Максималды жүктеме | до 30 кг |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Мақсаты | на багажник |
| Ерекшеліктері | Складной столик в багажник для Tank 300 MEIKA |
| Ашылған түрдегі өлшем | ~870 × 294 мм |
| Үйлесімділік | Tank 300 |
| Түрі | полка-столик |
| Бекіту түрі | бұрандалы (дәнекерлеусіз) |
| Түсі | Күңгірт қара |