


88 000 ₸
Alpicool X40 автотоңазытқыш — таптырмас көмекші саяхаттар мен белсендi демалыс үшiн максималды -20°C дейін салқындату және пайдалану ыңғайлылығы кез келген жағдайда.
✨ Ерекшеліктер:
- ✅ Көлемі 40 л Азық-түлік пен сусындарды сақтайтын орын жеткілікті.
- 🔒 Компрессорлық тип - қажетті температураға жету үшін жылдам және тиімді жұмыс.
- 🌱 Тұтынушыдан және тордан тамақтану - Үйде де, автомобильде де қолдануға болатын әмбебаптық.
- 📊 Жағдай мен температураны индикациялау - Әрдайым бақылауда болады.
- 💾 Есте сақтау функциясы - Соңғы параметрлерді есте сақтайды.
Белсенді демалуды, кемпингті және саяхаттауды ұнататындар үшін және саяхаттау кезінде азық-түлікті жаңадан сақтап қалуға ұмтылушыларға да жарайды.
Жұмыстың барынша тиімділігіне қол жеткізу үшін салқындатқыш элементтерімен үйлестірілген автотоңазытқышты пайдалануды ұсынамыз.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 11.6 кг |
| Негізгі | |
| Қуат тұтыну | 45 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Габариты | 60,3х36,5х44,2 мм |
| Тауардың коды | 109132097 |
| Максималды салқындату | -20 °С |
| Материал покрытия | пластик |
| Кернеу | 12/24/110/220 В |
| Көлем | 40 л |
| Ерекшеліктері | температураны көрсету, күйді көрсету, ақауларды көрсету, жад функциясы |
| Тамақтандыру | желіден, тұтандырғыштан |
| Жұмыс тәртібі | салқындату, терең мұздату, мұздату |
| Түрі | компрессорный |
| Тип установки | переносной |
| Түсі | серый, зеленый |