

65 000 ₸
Компрессорлық Alpicool C15 автокөлік тоңазытқышы көлемі 15 л, алыс және жақын қашықтыққа саяхаттаудағы маңызды белгі. Оған қажет болған жағдайда толтыруға болатын аздаған тамақ пен сусын қоры сияды. Модель 2-3 адамнан тұратын компанияда іссапарларға, табиғатқа шығуларға, саяжайға, пикникке, балық аулауға немесе аң аулауға ыңғайлы. Мықты сұр пластикалық корпус компрессорды тегіс емес жол жабыны мен жолсыз жерде жүру кезінде зақымданудан қорғайды.
Автотоңазытқыш жеңіл және жүк автокөлігінің салонында немесе жүксалғышында, қайықта, катерде және яхтада оңай орналасады, лагердегі палаткада, саяжай үйінде, пәтер мен кеңседе көп орынды алмайды. Модель әсіресе кәсіби жүргізушілер, саяхатшылар, табиғат аясындағы демалыс әуесқойлары, саяжайшылар, балықшылар мен аңшылар арасында сұранысқа ие.
Құрылғының ерекшеліктері
Компрессорлық Alpicool C15 автотоңазытқышының басты артықшылықтары:
ықшамдық;
қысқаша дизайн;
қолдану ыңғайлылығы;
басқарудың күрделi емес панелі;
мобильді қосымша арқылы қашықтықтан басқару мүмкіндігі;
сырттан назар аудармай, түнгі уақытта керекті азық-түліктер мен сусындар алуға мүмкіндік беретін кірістірілген жарықтандыру жүйесі;
күту оңай;
пайдалану қағидаларын сақтаған кезде ұзақ мерзімділік – 10 жылға дейін.
Температурасын -20-дан +20°С-қа дейінгі диапазонда орнатуға болатын Alpicool C15 автотоңазытқыш камерасы ет, балық, теңіз өнімдерін, балмұздақты, жемістер, жидектер, көкөніс салықтар мен өнімге арналған алуан түсті заттарын сақтап, пайдалану үшін арналған. Жазда құрылғы тез салқындату және тез бұзылатын өнімдерді мұздату, қыста – ыстық тамақ пен сусындар үшін қолданылады. Үй жағдайында жабдықты косметикалық және дәрілік заттарға арналған қосымша мұздатқыш камера немесе контейнер ретінде қолдануға болады.
Жиынтық құрамы
Топтамаға мыналар кіреді:
аспаптың өзі;
шылым тартқышқа тамақ өткізу 12/24 В;
пайдалану және қызмет көрсету бойынша нұсқаулық;
берік картон қаптама.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 8.5 кг |
| Негізгі | |
| Қуат тұтыну | 40 Вт |
| Өндіруші | Dacia |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Габариты | 570х320х260 мм |
| Тауардың коды | 101348453 |
| Кернеу | 12/24/220 В |
| Көлем | 15 л |
| Тамақтандыру | желіден, тұтандырғыштан |
| Түрі | компрессорный |
| Тип установки | переносной |
| Түсі | Сұр |