

бастап 64 000 ₸
Aozoom Core Technology 3800K жарықдиодты линзалар – сіздің көлігіңіз үшін тамаша шешім! Кернеу диапазоны 9В-16В және түс температурасы 3800К, олар жоғары жарықтандыруды қамтамасыз етеді. 62 Вт жоғары сәуле және 56 Вт төмен сәуле көлік жүргізуге қолайлы жағдай жасайды. Екі чип және екі рефлектор тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді. Мөлдір линзаның өлшемі: L/3500LM, H/4500LM.
Кәсіби мамандарға қызмет көрсетеміз Bi-LED линзаларды орнату.
Сипаттамалары:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Aozoom |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Негізгі атрибуттар | |
| Қосалқы бөлшектер түрі | Түпнұсқа |
| Оптика түрі | Жарықдиодты линзалар |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түс температурасы | 3800K |
| Чиптер саны | 2 дана |
| Линзалардың мақсаты | Қысқа сәуле, Алыс сәуле, Тұманға қарсы шамдар (ТҚҚ) |
| Үшін жарамды | BYD, Changan, Chery, Chevrolet, Ford, Geely, Haval, Honda, Hyundai, JAC, Jetour, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota |
| Линзаның диаметрі дюйммен | 3 дюйм |
| Қысқа сәуле | 56W |
| Алыс сәуле | 62W |
| Жұмыс кернеуі | 10-16V |
| Мөлдір линзаның өлшемі | L/3500LM, H/4500LM |