

62 000 ₸/жинақ
Aozoom X-5 4300K жарықдиодты линзалар 4300K жылы жарқырау температурасымен — 2023 жылы Қазақстан нарығында көптен күткен жаңалық! Жарықдиодты автомобиль жарығы саласындағы заманауи және технологиялық шешім! Тамаша жарық сипаттамалары мен бұйымның жоғары қызмет ету мерзімін біріктіретін бірегей технологиялар жиынтығы. Линзалардың диаметрі 3 дюйм және Hella 3 астындағы орындықтары бар, ал 4300K түс температурасы стандартты ксенон әуесқойларына жаңбырлы ауа-райында барынша жайлылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Aozoom |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түс температурасы | 4300K |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қысқа сәуле | 56W |
| Тұтану уақыты | лезде |
| Алыс сәуле | 82W |
| Чиптер саны | 2 дана |
| Жұмыс кернеуі | 10-16V |
| Жақын жарықтың жарық ағыны | 3750 лм |
| Алыс сәуленің жарық ағыны | 3750 лм |
| Салқындату түрі | пассивті (радиатор) + белсенді (желдеткіш) |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Линзаның диаметрі дюйммен | 3 дюйм |
| Линзалардың мақсаты | Қысқа сәуле, Алыс сәуле, Тұманға қарсы шамдар (ТҚҚ) |
| Үшін жарамды | BYD, Changan, Chery, Chevrolet, Ford, Geely, Haval, Honda, Hyundai, JAC, Jetour, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota |