


бастап 115 000 ₸/жинақ
Жарықдиодты модульдер DK800 New 2022 Original (жаңа буын)
2022 жылғы 25 маусымдағы жаңартылған нұсқа! Қара корпуста, соңғы нұсқадағы 6 матрицаның орнына 9 матрицасы бар чип. Жарық тығызырақ, түс спектрі сәл жылырақ - кез келген ауа райы жағдайына өте ыңғайлы!
Назар аударуларыңызды сұраймыз!
Түпнұсқа жаңартылған нұсқасы Aozoom голограммасы бар жаңа дизайнмен ресейлік қаптамада жеткізіледі.
Aozoom Dragon DK800 New жарықтығы мен толтыру ені бойынша басқа брендтердің ұқсас және қымбатырақ үлгілерінің басым көпшілігімен қабаттасады.
Бидиодты линзалар Aozoom Dragon DK800 – қосымша жарықдиодты және жоғары сәулеге арналған линзасы бар жаңартылған нұсқа. Бұл орналасу алыстағы режимде ең жарқын және фокусталған жарық нүктесін алуға мүмкіндік береді. Бұл жағдайда автомобильдің электриктеріне жақын жарық режиміндегі жүктеме линзаларға қарағанда төмен болады, онда барлық жарық диодтары үздіксіз жанып тұрады, ал жоғары сәуле тек перденің орнын өзгерту арқылы қамтамасыз етіледі.
Қос линзаның арқасында жарықтық фокусы жоғары сәулеге бағытталған. Жарық төсемі жеткілікті кең. Тәуліктің қараңғы уақытында трассада жүру үшін және ерекше дизайнының арқасында фаралардың жеке сыртқы түрін жасау үшін ұсынылуы мүмкін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Aozoom |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түс температурасы | 5500K |
| Негізгі атрибуттар | |
| Линзалардың мақсаты | Қысқа сәуле, Алыс сәуле, Тұманға қарсы шамдар (ТҚҚ) |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Оптика түрі | Жарықдиодты линзалар |
| Үшін жарамды | BYD, Changan, Chery, Chevrolet, Ford, Geely, Haval, Honda, Hyundai, JAC, Jetour, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota |
| Линзаның диаметрі дюйммен | 3 дюйм |
| Чиптер саны | 2 дана |
| Қысқа сәуле | 63W |
| Алыс сәуле | 82W |
| Жұмыс кернеуі | 10-16V |