

95 000 ₸/жинақ
Жарықдиодты модульдер DK600 New 2022 Original (жаңа буын)
2022 жылғы 25 маусымдағы жаңартылған нұсқа! Қара корпуста, соңғы нұсқадағы 6 матрицаның орнына 9 матрицасы бар чип. Жарық тығызырақ, түс спектрі сәл жылырақ - кез келген ауа райы жағдайына өте ыңғайлы!
Назар аударуларыңызды сұраймыз!
Түпнұсқа жаңартылған нұсқасы жаңа дизайнмен, Aozoom голограммасымен бірге орыстандырылған қаптамада жеткізіледі
Aozoom Dragon DK600 New жарықтығы мен толтыру ені бойынша басқа брендтердің ұқсас және қымбатырақ үлгілерінің басым көпшілігімен қабаттасады.
Aozoom Dragon DK600 бидиодты линзалар - негізгі линзаның үстінде жоғары сәуленің екі бөлек бөлігімен жабдықталған. Бұл орналасу алыстағы режимде ең жарқын және фокусталған жарық нүктесін алуға мүмкіндік береді. Бұл жағдайда автомобильдің электриктеріне жақын жарық режиміндегі жүктеме линзаларға қарағанда төмен болады, онда барлық жарық диодтары үздіксіз жанып тұрады, ал жоғары сәуле тек перденің орнын өзгерту арқылы қамтамасыз етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Aozoom |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түс температурасы | 5500K |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қысқа сәуле | 60W |
| Алыс сәуле | 83W |
| Чиптер саны | 2 дана |
| Жұмыс кернеуі | 10-16V |
| Оптика түрі | Жарықдиодты линзалар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Линзаның диаметрі дюйммен | 3 дюйм |
| Линзалардың мақсаты | Қысқа сәуле, Алыс сәуле, Тұманға қарсы шамдар (ТҚҚ) |
| Үшін жарамды | BYD, Changan, Chery, Chevrolet, Ford, Geely, Haval, Honda, Hyundai, JAC, Jetour, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota |