



50 000 ₸/жинақ
Басты ерекшелігі: 2 чип және 2 рефлектор. Әрбір чиптің өз рефлекторы болады.
Бұл қалай жүзеге асады: негізгі чип классикалық схема бойынша, негізгі рефлектордың астындағы тақтада орналасқан. Сол тақтада астыңғы жағында (модуль ішінде) екінші чип және екінші (кішірек өлшемді) рефлектор орналасқан.
Екі чип бір уақытта қысқа сәуле режимінде жұмыс істейді. Негізгі чип өзінің шағылыстырғышымен бірге кең, біркелкі жарық сәулесін жасайды. Сонымен қатар, бұл кезде екінші чиптен түсетін жарық ішінара қысқа сәуле режиміне түсіп, жарықтығын арттырады және орталықта тікелей хиароскуро шекарасының астында шоғырланады. Жоғары сәулені қосқанда және ысырманы осы сәтте ашқанда, жарық негізгі чиптен жоғары сәуле режиміне қуатты ағынмен ашылады және жоғары сәуленің шоғырланған нүктесі арқылы екінші чиптен максималды жарық шығарады.
Салқындату үшін белсенді жүйе қолданылады (үлкен өлшемді соңғы желдеткіш + радиатор). Белсенді жүйе LED диодтарының тұрақты жұмыс істеуі үшін оңтайлы температураны сақтайды. Үздіксіз салқындатуды қамтамасыз ету үшін модульде интеллектуалды термиялық бақылау жүйесі бар.
Ерекшеліктері
Жарық температурасы – 5500 Кельвин. Бұл барлық ауа райы жағдайлары үшін оңтайлы түс температурасы. Жарық күндізгі жарыққа барынша жақын, яғни жүргізушінің көзі іс жүзінде шаршамайды.
Жарықдиодты Bi-LED модульдерін әзірлеудегі ең сауатты тәсілдің арқасында Aozoom өндірушісі өз үлгілерін жеңіл материалдардан шығарады. Металл шағылыстырғыштарды пайдаланудың және конструкцияны ауырлатудың қажеті жоқ, өйткені модельдер басқа өндірушілермен салыстырғанда төмен температураға ие, бірақ сонымен бірге максималды жарықтылыққа ие ең заманауи чиптерді пайдаланады. Ал интеллектуалды салқындатылған радиатор чипі бар тақтадан жылуды мүмкіндігінше тиімді түрде шығарады. Сондықтан брендтің барлық үлгілерінің ұзақ қызмет ету мерзіміне қол жеткізілді.
Жаңартылған BI-LED Aozoom X-5 линзаларында кірістірілген қуат драйвері және Canbus қондырмасы бар. Кірістірілген CANbus контроллері бар кейбір көліктер үшін модуль жеткіліксіз болуы мүмкін екенін ескеріңіз. Бұл жағдайда тізбекті қосымша қоспалармен толтыруды немесе арнайы қосылым схемаларын пайдалануды ұсынамыз.
Техникалық сипаттамалар:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Aozoom |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат | 35 Вт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түс температурасы | 5500K |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Линзаның диаметрі дюйммен | 3 дюйм |
| Линзалардың мақсаты | Қысқа сәуле, Алыс сәуле, Тұманға қарсы шамдар (ТҚҚ) |
| Үшін жарамды | BYD, Changan, Chery, Chevrolet, Ford, Geely, Haval, Honda, Hyundai, JAC, Jetour, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Чиптер саны | 2 дана |
| Жұмыс кернеуі | 12V |
| Жақын жарықтың жарық ағыны | 2600 лм |
| Алыс сәуленің жарық ағыны | 3800 лм |
| Бекіту стандарты | Hella 3, Hella 5 |